Emlak Tipi

Bölge

Oda

Fiyat Min.

Fiyat Max.

Emlak No

Emlak Tipi

Bölge

Oda

Fiyat Min.

Fiyat Max.

Emlak No

Bilos İnşaat ve Emlaktan Satılık Daireler ve Villalar

apartments for sale
Daireler ve Dubleksler

apartments for sale
Villalar & Müstakil Evler
apartments for sale
Arsa ve Yatırımlık Projeler

BİLOS  İNŞAAT VE EMLAK  

2004 yılında kurulan Bilos Emlak-İnşaat fırması Antalya’nın Alanya İlçesi'nde gayrimenkul sektöründe faaliyet göstermektedir. Firmamız, müşterilerinin yatırımlarına ve gayrimenkullerine profesyonel danışmanlarımız vasıtasıyla en doğru şekilde yönlendirerek değerlerine değer katar. Siz de gayrimenkul alırken veya satarken doğru hizmeti almak isterseniz, sizi ofisimizde ağırlamaktan onur ve mutluluk duyarız. Birikimlerinizin kalıcı değerlere dönüşmesi için yapılan çalişmalarımızda sizinle birlikte yürümeyi umuyoruz.

Günümüzde en değerli ve güvenli yatırımlar geçmişte olduğu gibi bugün de gayrimenkul üzerine olanlardır. Bundan sonra da öyle olmaya devam edecektir. Bunun için sizleri Bilos Emlak ofisinin üretip satışa sunduğu projeleri görmeye veya birlikte çalıştığı inşaat firmalarının projelerini görmeye davet ediyoruz. Projelerimizi görüp incelemeden yatırım kararı vermemenizi umuyoruz.
Turizm bölgesi olan Alanya’da, Türkiye, Avrupa, Rusya ve İskandinavya pazarları başta olmak üzere konut satışı ve alışı yapabilmekteyiz. Müşterilerimizin zahmetsizce tapu sahibi olmalari için tapu işlemlerini en kisa sürede sonlandırıyoruz ve kendi tapu takip uzman kadromuzla hizmet vermekteyiz.
Şirketimiz ayni zamanda inşaat firmasi olduğundan dolayı a’dan z’ye dekorasyon ve tadilat işlerinizi zahmetsizce yaptırabilirsiniz. Ayrıca, hayalinizdeki konutları ve villaları en kısa sürede sizin için inşa ediyoruz.

Vitrindekiler

Bilos Myrapark
Bilos Myrapark , Alanya/KestelEmlak No : A052
Siz değerli müşterilerimiz yatırım için ideal fiyatlarla ulaşabileceğiz yeni yapılmakta olan Myrapark projesinde yerinizi alın...
 • 1-4
 • 1-3
Fiyatı : 49.000 €

Bilos Hexa Panora Deniz Manzaralı Daire
Bilos Hexa Panora Deniz Manzaralı Daire , Alanya/KargıcakEmlak No : A022
Hexa Panora sitesi denize sadece 50 metre. Kargıcak merkezinde yer alan bu modern ve lüks kompleks 2 Blok, 6 katlı binalar ve toplam 60 daireden oluşmaktadır.Sizde yerinizi alın...
 • 1-4
 • 2
Fiyatı : 97.000 €

Bilos Hellios Residence
Bilos Hellios Residence , Alanya/CikcilliEmlak No : A020
Cikcilli Helios Residence yüksek ve alçak binalardan oluşan, 2006 yılında özel bir kompleks inşa edilen ve 111 daire 5 kadar depoları bulunuyor. Büyük teraslar, asansör, su kaydırağı ile güzel büyük havuz, havuz bar ve oyun alanı ile havuz yuvarlak güzel güneşlenme teraslı daireler bulunmaktadır. Ayrıca ışıklı tenis kortu vardır.
 • 2
 • 1
Fiyat : 50.000 €

Bilos Sfera Residence
Bilos Sfera Residence, Alanya/MahmutlarEmlak No : A054
Alanya mahmutlar mevkiinde Sfera Residence projesinde yerinizi şimdiden alın...Mükemmel Deniz Manzaralı Daireler.
 • 1-3
 • 1-3
Fiyatı : 83.000 €

Bilos De Luxe World Villa
Bilos De Luxe World Villa, AlanyaEmlak No : V007
Bilos De Luxe World Villa
 • 5
 • 5
Fiyat : 450.000 €

Bilos Rising Blue Bilos Rising Blue, Alanya/KestelEmlak No : A070
 • 1 -4
 • 2
Fiyatı : 56.000 €

devamını oku
İletişim

İletişim Formu